1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER
  • آخرین بروزرسانی: یکشنبه 25 فوریه 2018. برابر با یکشنبه, 06 اسفند 1396

در باره ما

.

سامانه حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) برای آگاهی‌رسانی به هم‌وطنان گرامی در داخل و خارج کشور و همچنین بازتاب فعالیت حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) برای رسیدن به ایرانی آزاد و آباد با نظام مشروطه پادشاهی فعال هست.
مقالاتی از دیگران که در سامانه حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) درج می‌شود تنها برای آگاهی و روشنگری کاربران هست و حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) مسئولیتی در محتوای مقالات ندارد. این مقالات شامل مقالات سیاسی و اجتماعی هستند که با کوشش و تلاش هم‌وطنان گرامی برای برقراری دموکراسی و جامعه مدنی با پشتوانه حقوق بشر در ایران منتشرشده است.

سامانه حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) با همكاری روزانه‌ی افراد زير تهيه و منتشر می‌شود.


مدیر سامانه دکتر نادر زاهدیمسئول قسمت مقالات حزبی: خانم نسیم آریایی


مسئول قسمت مقالات گوناگون: خانم تبسم آریاییمسئول قسمت اخبار روز آلمانی: آقای داود کاظمیه


مسئول قسمت اخبار روز انگلیسی: آقای امیر صدری 

تاریخچه:

سامانه حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) از سال 2004 میلادی برابر با 1383 شمسی شروع به کار کرد. 9 سال سامانه حزب با فرم قدیمی خود سعی کرد به هوطنان تا آنجائی که در توان داشته آگاهی‌رسانی بکند. در این مدت راه‌کارهای فراوان و جدیدی در عرصه رسانه‌های انترنتی بوجود آمده که با امکاناتی که در درست داشتم نمی‌توانستیم از آنها استفاده کنیم. به همین جهت در ساختار سامانه بصورتی کلی بازنگری‌های زیادی شد و سامانه جدید از اردبیهشت سال 1392 برابر با 2013 میلادی مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. به همین جهت تعداد بازدیدکنندگان از مطالب در سامانه جدید برابر با یک قرار گرفته است و تعداد بازدیدکنندگان از مطالب در سامانه قدیمی در این سامانه وارد نشده است. امید است که با سامانه جدید بتوانیم به آگاهی‌رسانی به مردم کوشاتر شویم و در آینده نزدیک ایران را به سوی «لیبرال‌دموکراسی ایران» بوسیله اندیشه «مشروطه نوین» ره‌گشا شویم.


آقای بهمن زاهدیدکتر داریوش همایون

از سال 2004 میلادی برابر با 1383 شمسی مدیریت این سامانه را آقای بهمن زاهدی به درخواست و کمک فکری و معنوی دکتر داریوش همایون در دست خود گرفت. پس از درگذشت نابهنگام دکتر داریوش همایون در سال 2011 میلادی برایر با 1389 شمسی، آقای بهمن زاهدی به تنهایی مسئولیت مدیریت این سامانه بر دوش خود داشت. ایشان مدیریت این سامانه را در آغاز سال 2016 میلادی برابر با 1394 شمسی به مدیران جدید سامانه واگذار کرد. آقای بهمن زاهدی بااینکه همواره به منشور، بنیاد نامه و اندیشه این حزب احترام گذاشته و می‌گذارد به علل گوناگون از حزب مشروطه ایران (لیبرال دموکرات) کناره‌گیری کرد، ولی هنوز به‌عنوان یک مشروطه‌خواه لیبرال دموکرات به فعالیت‌های خود برای سرنگونی فاشیسم مذهبی و برقراری لیبرال دموکراسی در ایران به شیوه دیگری ادامه می‌دهد.

برای دیدار از سامانه قبلی حزب به روی عکس زیر کلیک کنید.